Nazirlər əhali ilə görüşə gedir – Qəbul tarixləri açıqlandı

0
nazirler kabineti

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin mart ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Bineqedi.info həmin cədvəli təqdim edir:

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər, rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi gün

1.

Füzuli Füzuli, Beyləqan, Xocavənd ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

02

2.

İmişli

 

İmişli, Saatlı, Sabirabad Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 02

3.

Sumqayıt Sumqayıt, Qubadlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 

Mübariz Qurbanlı

04
4. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

04
5. Ağdaş Ağdaş, Göyçay

 

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

10
6. Ağsu

 

Ağsu, İsmayıllı,

Şamaxı, Qobustan

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

10
7. Mingəçevir Mingəçevir, Yevlax “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

10
8. Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik Baş prokuror

Kamran Əliyev

11
9. Siyəzən Siyəzən, Xızı ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 11
10. Tovuz Tovuz, Ağstafa, Qazax gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

11
11. Quba Quba, Qusar iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

11
12. Şəki

 

Şəki, Qax

 

kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

11
13. Astara Astara, Lənkəran, Lerik mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

11
14. Ağstafa Ağstafa, Qazax, Tovuz rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 11
15. Şamaxı Şamaxı, Qobustan Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

11
16. Mingəçevir Mingəçevir, Yevlax “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

11
17. Gəncə Gəncə, Samux, Kəlbəcər təhsil naziri

Emin Əmrullayev

12
18. Goranboy Goranboy, Xocalı, Naftalan Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 14
19. Şirvan Şirvan, Hacıqabul İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

14
20. Şamaxı Şamaxı, Qobustan “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

14
21. Saatlı Saatlı, Sabirabad, İmişli

 

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

16
22. Quba Quba, Qusar Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

18
23. Şirvan Şirvan, Hacıqabul energetika naziri

Pərviz Şahbazov

18
24. Abşeron Abşeron, Zəngilan Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Səfər Mehdiyev

29
25. Gəncə Gəncə, Samux, Kəlbəcər Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

29
26. Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Cəlilabad, Yardımlı daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

30
27. Bərdə Bərdə, Tərtər fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

31