Binəqədidə “Müzəffər ordumuzun zəfər yürüşü” adlı rəsm müsabiqəsi – Fotolar

0
bineqedi-onlayn-musabiqe
Binəqədi rayon İcra Hakimiyyəti və Binəqədi rayon Gənclər və İdman İdarəsinin birgə təşkilatçılığı ilə ikinci Qarabağ müharibəsi dövründə Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinin əldə etdiyi qələbələrə həsr olunmuş “Müzəffər ordumuzun zəfər yürüşü” adlı onlayn rəsm müsabiqəsi keçirilib.
Bineqedi.info saytı müsabiqənin nəticələrini təqdim edir.
Böyük yaş qrupu üzrə:
1. Əlibabayeva Sahibə 299 nömrəli məktəb liseyin 10ç sinif şagirdi -1-ci yer;
2. Nəcəfzadə Zeynəb 298 nömrəli tam orta məktəbin 9b sinif şagirdi -2-ci yer;
3. Sadıqzadə Samirə- 205 nömrəli tam orta məktəbin 9a sinif şagirdi -3-cü yerə layiq görülmüşlər.
Orta yaş qrupu üzrə;
1. İdrisli Fatimə 246 nömrəli məktəb liseyin 8L sinif şagirdi -1-ci yer;
2. Qurbanova Züleyxa 182 nömrəli tam orta məktəbin 6J sinif şagirdi 2-ci yer;
3. Muradova Nise 144 nömrəli tam orta məktəbin 6b sinif şagirdi 3-cü yerə layiq görülmüşlər.
Kiçik yaş qrupu üzrə:
1. Mustafayev Ümid 143 nömrəli tam orta məktəbin 3c sinif şagirdi – 1-ci yer;
2. Quluzadə Əli 301 nömrəli tam orta məktəbin 4c sinif şagirdi -2-ci yer;
3. Əhmədova Hökümə 135 nömrəli tam orta məktəbin 4a sinif şagirdi -3-cü yerə layiq görülmüşlər.
bineqedi-onlayn-musabiqe
Müsabiqədə fərqlənən iştirakçılar:
1. Axmedov Taner 115 nömrəli tam orta məktəbin – 6r sinif şagirdi
2. Alqayeva Sonaxanım 143 nömrəli tam orta məktəbin -7c sinif şagirdi
3. Aşırov Rəhman 179 nömrəli tam orta məktəbin 7a sinif şagirdi
4. Cəfərli Xədicə 83 nömrəli məktəb liseyin 4e sinif şagirdi
5. Hesenzadə Nazlı 276 nömrəli tam orta məktəbin 2e şagirdi
6. Hüseynova Emilya 283 nömrəli tam orta məktəbin -9ç sinif şagirdi
7. İskəndərova Şəbnəm – 244- nömrəli tam orta məktəbin 8a sinif şagirdi
8. İsmayılov Mehdixan – 299 nömrəli məktəb liseyin – 11-c sinif şagirdi
9. Quluzadə Hüseyn 301 nömrəli tam orta məktəbin -4ç sinif şagirdi
10. Məmmədli Röya 205 nömrəli tam orta məktəbin – 10c sinif şagirdi
11. Muradova Nise 144 nömrəli tam orta məktəbin – 6b sinif şagirdi
12. Nəcəfova Zeynəb- 248 nömrəli tam orta məktəbin -3-cü sinif şagirdi
13. Oruclu Toğrul 276 nömrəli tam orta məktəbin 4 e sinif şagirdi
14. Orucov Turqay 276 nömrəli tam orta məktəbin 1d sinif şagirdi
15. Salehova Atlaz 179 nömrəli tam orta məktəbin 9ə sinif şagirdi
16. Vəliyev İbrahim -276 nömrəli tam orta məktəbin -4e sinif şagirdi
17. Yusifova Banu 276 nömrəli tam orta məktəbin 3d sinif şagirdi
Müsabiqədə yer tutan və fərqlənən iştirakçılar Binəqədi rayon Gənclər və İdman İdarəsi tərəfindən müvafiq dərəcəli “Diplom” və “Təşəkkürnamə” ilə mükafatlandırılacaqlar.
Bineqedi.info

BIR CAVAB BURAXIN

şərhinizi daxil edin!
Buraya adınızı daxil edin